بوستیه

بوستیه

بوستیه یک لغت فرانسویه و لباسیه که در دوران گذشته به عنوان لباس زیر زنانه (سوتین) استفاده می شده. و کاربرد آن بالا آوردن و بالا نگه داشتن سینه هاست. بوستیه با کرست متفاوت است. کار کرست گود و محکم نگه داشتن کمر است. که کاملا با بوستیه فرق دارد. بوستیه به عنوان زیرساز در بسیاری از لباس های شب نیز کاربرد دارد. بلندی بوستیه معمولا تا کمر و یا کمی پایین تر از آن است.

دوخت بوستیه دوزی

بوستیه دوزی یک روش جدید و جذاب در لباس های عروس و مجلسی و نامزدی است. در این روش هنرمند اقدام به ساخت زیر سازهای لباس عروس و شب می کند که این هنر موجب فرم دهی های متفاوت و بهتر اندام می شود و کیفیت دوخت، اجرا و ماندگاری را بسیار بالا می برد به طوری که طی این روش با بکار بردن فنر های زیاد و تکنیک دوخت حرفه ای هنگام پوشیدن کاهش دو سایزی را مشاهده خواهید کرد و دیگر لباس های دکلته عروس و مجلسی خود را به سمت پایین نمی کشند و ایست بسیار زیبایی به لباس می دهد. راهنمای سفارش و خرید لباس از سایت ما.

خرید و سفارش بوستیه

هزینه  دوخت و سفارش بوستیه این چنین لباس هایی بسیار بالاست و کار بسیار با سکه و جذاب می شود، دوخت انواع بندینک و بندینک کشی این لباس ها موجب سایز بندی و حتی کاهش سایز اندام می شود. برای خرید بوستیه باید از مزون ها اقدام نمایید. لباس شب و عروس است که دوخت بوستیه و باکس دوزی از مدرن ترین تکنیک های این هنر است.

کرست زنانه

کرست کلاسیک از سال 1930 نیم تنه شبیه باسک است اما کوتاهتر است . فقط تا دنده ها یا کمر می رد . نیم تنه های مدرن اغلب با پانل های مسبک به جای استخوان بندی سنتی ساخته می شوند. کرسا برای اولین بار در اروپای قرن شانزدهم رایج شد و دوران ویکتوریا به اوج محبوبیت خود رسید . کرست به عنوان لباس بیرونی در لباس ملی بسیاری از کشور های اروپایی دیده می شود. خرید کرست زنانه براساس سایز شما در مزون.

با بوستیه متفاوت باشید

در دوخت لباس با استفاده از باکس‌سازی و دوخت بوستیه این امکان وجود دارد که اندام بالاتنه را به خوبی نمایش داد. این ویژگی در لباس‌های عروس، لباس مجلسی زنانه و لباس شب اهمیت زیادی دارد. لباس باکس‌دار، لباسی است که پشت آن را مانند گن‌ها با بند می‌بندند و دیگر نیازی به زیپ در آن وجود ندارد. این ویژگی موجب می‌شود تا امکان تنظیم لباس با توجه به سایز بدن وجود داشته باشد. باکس‌های لباس را در دو مدل مدل ساده و تزئین شده طراحی می‌کنند. باکس‌های دارای تزیین، بیشتر برای لباس‌های عروس و لباس‌های نامزدی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بوستیه
بوستیه