لباس فرمالیته

چی بپوشم همیشه قبل از هر مراسمی اولین سوالی است که به ذهن خانم های شیک پوش می رسد. لباس مجلسی و لباس فرمالیته بیشتر در مهمانی ها و مراسم توسط خانم ها پوشیده می شود. پیدا کردن لباس مجلسی و لباس فرمالیته مناسب با سلیقه و قیمت مورد نظر همیشه از سخت ترین مراحل خرید حساب می شود در اینجا نوع بی نظیری از لباس مجلسی و لباس فرمالیته زنانه از فروشگاه های مختلف گردآوری شده است،هر کدام را که پسند کردید در هانی مزون قابل مشاهده است.

خرید لباس فرمالیته

پیراهن و لباس مجلسی زنانه را می‌توان برحسب قد لباس تقسیم کرد؛ خرید لباس فرمالیته و در نهایت میدی یا تا سر زانو. برای یک مجلس کاملا رسمی بهتر است لباس مجلسی زنانه بلند بپوشید. در خارج از ایران هنگام دعوت به مراسم رسمی ویژگی‌های لباس خرید لباس فرمالیته مثل بلند بودن لباس خانم‌ها در کارت دعوت یادآوری می‌شود.

خرید لباس فرمالیته بستگی به نوع مراسم دارد. در یک عروسی بزرگ و پر جمعیت، لباس بلند و برای یک عروسی کوچک و جمع و جور لباس مجلسی زنانه کوتاه مناسب است؛ به شرط این که سایرویژگی‌های لباس مجلسی مثل نوع پارچه، طرح و نقش مناسب لباس شب را داشته باشد، مثلا از کار دست در آن استفاده شده باشد یا از پارچه‌ای فاخر مثل ابریشم و گیپور باشد.خرید لباس فرمالیته باید متناسب با اندام هر فردی هم باشد؛ در طراحی و دوخت  و خرید لباس فرمالیته به برش‌هایی فکر می‌شود تا لباس در تن شکیل‌ و برازنده باشد. به همین دلیل در فروشگاه‌های تخصصی لباس شب، بخشی برای پیراهن مجلسی زنانه سایز بزرگ پیدا می‌کنید. برای مجالس کمتر رسمی مثل مهمانی‌ها، پیراهن‌های کوتاه یا میدی، انتخاب مناسب‌تری هستند، چون مجلس از صمیمیت و راحتی بیشتری برخوردار است که باید در لباس پوشیدنتان هم به این نکته دقت کنید. متناسب با فضا و موقعیت لباس پوشیدن هم از ویژگی‌های یک خانم شیک پوش است.

مزون هانی   (hanimaison)

لباس فرمالیته مهمترین چیزی است که در زمانهای خاص منعکس کننده درخشش شماست . و شما را ستاره شب میکند.  خانمها دوست دارند با پوشیدن این پیراهن زنانه های مخصوص به هر محیطی که وارد میشوند جلب نظر کرده و متفاوت باشند. برای خانمهایی که میخواهند با درخش لباس فرمالیته مردم را مجذوب کرده.