لباس ماکسی

لباس ماکسی

لباس ماکسی به البسه نسبتاً بلند خانم ها اطلاق می شود که یا بلندی آن تا قسمت نوک پاست و یا تنها تا قوزک پا بلند است. این لباس دارای مدلهایی مانند چاکدار، پلیسه دار، تابستانی خنک تولید می شود. این مدل لباس برای اغلب مهمانی ها و یا مراسم رسمی مناسب است و از دهه ۱۹۳۰ تا زمان جنگ جهانی دوم بسیار مرسوم بود اما در زمان جنگ بخاطر کمیاب شدن منسوجات، لباس های در مدل های کوتاه و تنگ تولید می شدند. اما پس از آن مجددا لباس های بلند مد شدند.

انواع لباس مجلسی ماکسی

لباس ماکسی ظاهر خانم ها را زیبا و جذاب تر از همیشه نشان دهند. این مدل لباسها به خاطر طراحی خاص و راحتی که دارند باعث متفاوت تر به نظر رسیدن تیپ شما می شوند. بهتر است برای جذابیت بیشتر اندام خود لباسهای ماکسی را با کفش های پاشنه بلند بپوشید تا خوش تیپ تر به نظر برسید. لباسهای ماکسی در انواع طرح های ساده موجود هستند که اغلب خانم ها از این مدل لباسها در مهمانی ها و مجالس استفاده می کنند. راهنمای خرید و سفارش لباس براساس سایز خاص شما عزیزان.

خرید لباس ماکسی

پیراهن ماکسی خواه بلند باشد و خواه کوتاه، با کفش های پاشنه بلند بپوشید. از کفش های پاشنه کوتاه یا تخت استفاده نکنید، زیرا شما را شلخته و نامرتب نشان می دهد. تا آنجایی که می توانید با پوشیدن کفش پاشنه دار به قد خود بیفزایید. خرید لباس ماکسی در مزون لباس براساس اخرین متد دوخت. ماکسی همواره از جمله لباسهای پرکاربرد و پرطرفدار خانوم ها می باشد و هیچگاه از مُد نمی افتد، همانطور که در تصاویر بالا از انواع مدلهای ماکسی نیز ملاحظه کردید، این نوع لباسها در واقع یک نوع پوشش زنانه بلند و آزاد می باشند که معمولا تا نوک پاها را می پوشانند.

نکات خرید اینترنتی لباس ماکسی

مدلهای مجلسی این لباسها به شکل گلدار، کار شده و ساده در تمام فصول سال ترند بوده و می توانند استایل فوق العاده جذاب و شیکی ایجاد نمایند، در ادامه می توانید انواع دیگر ماکسی مجلسی و راحتی در طراحی های زیبا و جدید را ببینید و از این مدلها برای طراحی لباسهای مورد نظرتان الهام بگیرید. لباسهای ماکسی در مدلهای بسیار متنوعی طراحی می شوند، پیراهن های چاکدار، پلیسه ای، خنک و تابستانی، مخمل، جیر مدلهای متنوعی از این نوع لباسها هستند که انتخاب آنها را می توانید متناسب با مکانی که در آنجا حضور پیدا می کنید، انتخاب کنید و بدرخشید.

ست کردن لباس ماکسی

طرح های موجود روی لباس باعث جذابیت های به خصوصی می شود. طرح هایی مانند سرو خمیده ( بته جقه )که نشان ایرانیان است ، طرح های مختلفی نظیر اشکال هندسی از جمله طرح های موجود می باشند. همچنین شما می توانید از اکسسوری های گوناگونی نظیر گردنبند در صورت یقه باز بودن و یا دست بند ، برای استفاده در کنار آن به کار ببرید.

لباس ماکسی
لباس ماکسی