شخصیت شناسی رنگ زرد

شخصیت شناسی رنگ زرد

در شخصیت شناسی رنگ زرد این رنگ را به عنوان رنگ نفرت و حسادت می دانند. معمولاً عاشق و معشوق گل با رنگ زرد بینشان رد و بدل نمی شود. رنگ زرد یکی از رنگ های اصلی در نقاشی و جزو رنگ های گرم طبقه بندی می شود. خرید ماکسی مجلسی مزون براساس سایز شما در مجموعه ی هانی مزون.

زرد روشن، زرد لیمویی، طلایی، کرم و زرد تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ زرد شناخته می شوند. رنگ زرد در شخصیت شناسی نمادی از سرگرمی، خیرخواهی، خلاقیت، خرد و منطق، اصالت، اعتماد به نفس، شادی، خوش بینی و شور و اشتیاق می باشد.

نماد های اصلی رنگ زرد

عقل و خرد: زرد، توانایی های ذهنی را تحریک می کند و به عنوان نماد عقل و خرد شناخته می شود.

خوشبختی: زرد نماد شور و شوق و اعتماد به نفس در زندگی است.

خلاقیت: رنگ زرد، نماد ایده های جدید است که می تواند راه را برای انجام بهتر کار ها بر روی باز کند.

ارتباطات: رنگ زرد نماد راحت تر ارتباط برقرار کردن با دیگران است.

شخصیت شناسی رنگ زرد

افرادی که رنگ زرد را دوست دارند، خیلی خوب ارتباطات برقرار می کنند و به راحتی با دیگران دوست می شوند این افراد بسیار پویا و محاسبه گر هستند

افرادی که به رنگ زرد علاقه دارند به راحتی می خندند و با کار های خود دیگران را سرگرم می کنند. شخصیت شناسی رنگ زرد اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی دارند و بیشتر با عقل و منطق تصمیم می گیرند نه احساسات. خرید تاپلکس مجلسی مد روز و جدیدترین ویژگی های طراحی.

افراد علاقمند به رنگ زرد حسابداران خوبی خواهند بود. نشان دهنده خلاقیت و ایده های جدید است که راه را برای انجام بهتر کارها هموار می کند. همچنین تنوع بخشی در کارها را نشان می دهد. سوخت و ساز بدن را بیشتر می کند در نتیجه باعث هوشیاری و تمرکز بیشتر حواس فرد می شود.

فرهنگ و نشانه های رنگ زرد

رنگ زرد در بیشتر فرهنگ ها، نشانه ی شور جوانی، آفتاب، شادی و گرما می باشد، همانگونه که رنگ خورشید رنگ زرد است و از خود حرارت و گرما می دهد.

رنگ زرد در راهنمایی و رانندگی به معنای علامتی برای احتیاط شناخته شده است. در ژاپن، رنگ زرد اغلب نشانه شجاعت است.

گل رز زرد نشانه حسادت است به همین دلیل عاشق و معشوق گل زرد را بین خودشان رد و بدل نمی کنند و برای هدیه دادن از این رنگ استفاده نمی کنند. خرید ریسه مو شنیون عروس بینظیر مزون.

در شخصیت شناسی رنگ زرد این رنگ بیشتر برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه استفاده می شود.

برای طراحی اساب بازی و لباس های نوزادان و کودکان بیشتر از رنگ زرد روشن استفاده می شود زیرا باعث جذب بیشتر کودک می شود.

انواع سنگ های زرد رنگ

الماس زرد، کهربا، اوپال زرد، کوارتز زرد، پیریت رنگین کمانی، یاقوت، تیتانیت، اسفالریت، اسپودومن، تورمالین و زرگون از جمله سنگ های به رنگ زرد هستند.

گل های زرد رنگ

گل آفتابگردان، رز زرد، گل داودی، گل کوکب کوهی، لاله زرد، گل شیپوری زرد، گل صد تومانی، گل مرغ بهشتی، گل نرگس، ادریسی زرد، زنبق، ارکید زرد، گل کالاندولا، ختمی زرد، میخک زرد، گل آکاسیا، تاج الملوک طلایی، گل پامچال و اشرفی از گل های به رنگ زرد در طبیعت هستند.

میوه های زرد رنگ

سیب زرد، زرد آلو، آلو زرد، گرمک، انجیر زرد، لیمو ترش، گریپ فروت، انبه، پاپایا، هلو، گلابی، آناناس، هندوانه آناناسی از جمله میوه های زرد رنگ در طبیعت هستند.

سبزیجات زرد رنگ

فلفل دلمه زرد، هویج زرد (زردک)، کدو تنبل، ذرت و سیب زمینی شیرین از جمله سبزیجات زرد رنگ در طبیعت هستند.

کجا نباید از رنگ زرد استفاده کرد

رنگ زرد روشن لیمویی به آن دلیل که نور را منعکس می کند باعث خستگی چشمان می شود. برای اتاق خواب نوزاد بهتر است که از رنگ زرد استفاده نکنید زیرا باعث ناآرامی و عصبانیت در نوزاد شده در نتیجه می بینید که به دفعات گریه کردنش نیز افزوده می شود.

منابع:

شخصیت شناسی رنگ زرد

راهنمای خرید لباس مجلسی

شخصیت شناسی رنگ زرد
شخصیت شناسی رنگ زرد

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *